הבסיס המופק מהים

הים הצפוני הוא מקור היופי הטבעי ביותר בעולם לבריאות עור הפנים והגוף. הוא משתרע על פני שטח של כ-400 ק”מ והוכרז רשמית על ידי הארגון העולמי אונסק”ו כאחד מפלאי עולם. בסביבתו יש עיירות מרפא וספא לרוב ומכל רחבי העולם נוהרים לאזור בשל הסגולות הרפואיות.

לפני 35 שנה, במקום הזה ממש, התחילה חברת לה מארין את הפלא הקוסמטי שלה ואת ההצלחה חובקת העולם שלה. וזה כל הסוד: בים הצפוני, באזור שמורת טבע קסומה, שבה המים מזוקקים ונטולי כל גורם מזהם, יש אינספור צמחים, ומינרלים אורגניים המחדשים את עצמם ומשתקמים כל הזמן כבדרך נס, אצות ים נדירות הצומחות בין הסלעים, סופגות אליהן ומשמרות את כל הטוב המינרלי וככה הן גדלות נבנות ומתחזקות בעיקר במים המאוד קרים ובדרכו המופלאה של הטבע הן משתמרות ועם בוא האביב הן שבות מחדש לחיים. כמות החמצן בתחתית הים ושפע מלחי ים מרוכזים, מעוררים את התאים לפעילות ומבטיחים את התפקוד התקין שלהם. תמצית האצות מעוררת את ייצור הקולגן, מחזקת את האלסטיות של העור וממצקת אותו. הבוץ ושאר המינרלים מוצאים מתחתית הים בעומק רב, בשעות השפל, כאשר הריכוזיות שלהם גבוהה פי כמה מאשר בימי הגאות. 

זוהי עובדה: אין שום מקום בעולם עם ריכוזיות כל כך חזקה ויעילה של חומרים, עם תועלות ריפוי ותועלות יופי מוכחות כמו בים הצפוני – מקור הנעורים לעור הפנים. כל החומרים הימיים לצורך שימוש קוסמטי עברו תהליך של זיכוך והתאמתם לשימוש במוצרי טיפוח ולראשונה עושר הים הצפוני הופך זמין לכל מי שיודעת שבסוף היום צריך לראות תוצאות.

מעדויות רבות של נשים עולה כי בתוך שלשה שבועות של שימוש רצוף בקרמים, עור הפנים השתפר פלאים, רמת הלחות עלתה, הקמטוטים הצטמצמו באורך פלא, קמטי ההבעה העמוקים התעדנו, הכתמים הובהרו והעור הפך מוצק יותר ועם אפקט מתיחה טבעי.

שתפי: